Dwikozy, Ośrodek Zdrowia ul. Spółdzielcza 9

Witaj na niezależnym forum opinii o jednostach służby zdrowia!
Poznaj prawdziwe opinie jak naprawdę wygląda tutaj leczenie, poznaj prawdę o Ośrodek Zdrowia ul. Spółdzielcza 9

Sprawdź opinie jaka jest obsługa, jak długie kolejki, poznaj opinie o profesjonaliźmie personelu i cenach w tej klinice.

Jeśli znasz to miejsce to zachęcamy- Napisz swoją, obiektywną opinię o Ośrodek Zdrowia ul. Spółdzielcza 9. Pomoż innym w podjęciu decyzji czy warto jest tam umowić wizytę. Aby napisać własny komentarz na naszej stronie to użyj poniższego przycisku:

Dodaj swoją opinię na naszym forum

Najnowsza opinia o Dwikozy, Ośrodek Zdrowia ul. Spółdzielcza 9:

Należy omijać jak najdalej , szczególnie gdy ma się chore dziecko. pediatra przyjmuje 2 dni w tygodniu, więc pozostaje do dyspozycji dwóch lekarzy. gdy się trafi jeszcze na doktora S to jest w porządku. Ale gdy już trafi się do doktora W to lepiej iść chorym do domu. Byłem z 3 letnim dzieckiem, które miało gorączkę i kaszel. Doktor…[czytaj więcej poniżej]

Poradnia Lekarza POZ

Lista specjalizacji

Lista specjalizacji dostępnych lekarzy

  • Fizjoterapia
  • Gabinet zabiegowy
  • Ginekologia
  • Medycyna Pracy
  • Położnictwo
  • Reumatologia
  • Szczepienia

Adres kliniki

Adres kliniki, sprawdź jak trafić do
Dwikozy, Ośrodek Zdrowia ul. Spółdzielcza 9:

ul. Spółdzielcza 9, Dwikozy

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o klinikach medycznych i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperKlinika.pl!


Jesteś przedstawicielem kliniki?
– włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych pacjentów.
Masz dodatkowe usługi, specjalności w swojej ofercie? Skorzystaj z naszego portalu i umieść je na naszej stronie

Jedna odpowiedź do “Dwikozy, Ośrodek Zdrowia ul. Spółdzielcza 9”

  1. Należy omijać jak najdalej , szczególnie gdy ma się chore dziecko. pediatra przyjmuje 2 dni w tygodniu, więc pozostaje do dyspozycji dwóch lekarzy. gdy się trafi jeszcze na doktora S to jest w porządku. Ale gdy już trafi się do doktora W to lepiej iść chorym do domu. Byłem z 3 letnim dzieckiem, które miało gorączkę i kaszel. Doktor nawet nie zbadał dziecka, nie zajrzał do gardła, a jedyne co zalecił to żeby dziecko jadło ryżankę. kompletna porażka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.