Kostrzyn nad Odrą, Estedent Stomatologia Iwona Pawlak

Witaj na niezależnym forum opinii o jednostach służby zdrowia!
Poznaj prawdziwe opinie jak naprawdę wygląda tutaj leczenie, poznaj prawdę o Estedent Stomatologia Iwona Pawlak

Sprawdź opinie jaka jest obsługa, jak długie kolejki, poznaj opinie o profesjonaliźmie personelu i cenach w tej klinice.

Jeśli znasz to miejsce to zachęcamy- Napisz swoją, obiektywną opinię o Estedent Stomatologia Iwona Pawlak. Pomoż innym w podjęciu decyzji czy warto jest tam umowić wizytę. Aby napisać własny komentarz na naszej stronie to użyj poniższego przycisku:

Dodaj swoją opinię na naszym forum

Najnowsza opinia o Kostrzyn nad Odrą, Estedent Stomatologia Iwona Pawlak:

Jestem zachwycona.Zawsze bałam się dentysty,ale teraz wszystko uciekło niebyt. Najpierw mój mąż leczył wszystkie zęby u Pani dr,był zachwycony. A teraz ja zaczęłam odwiedzać gabinet Pani Iwonki.To jest po prostu bajka.Leczyłam zęby u Pani Jessiki i było wspaniale.To bardzo młoda Pani dr,ale wspaniała.Doskonały fachowiec.Moje marn…[czytaj więcej poniżej]

Estedent Stomatologia Iwona Pawlak

Lista specjalizacji

Lista specjalizacji dostępnych lekarzy

 • Chirurgia
 • Chirurgia Stomatologiczna
 • Protetyka stomatologiczna
 • Stomatologia

Lista jednostek kliniki

Lista jednostek kliniki dostępnych w Kostrzyn nad Odrą, Estedent Stomatologia Iwona Pawlak:

 • Poradnia chirurgii stomatologicznej
 • Poradnia ortodontyczna
 • Poradnia periodontologiczna
 • Poradnia protetyki stomatologicznej
 • Poradnia stomatologiczna
 • Poradnia stomatologiczna dla dzieci

Adres kliniki

Adres kliniki, sprawdź jak trafić do
Kostrzyn nad Odrą, Estedent Stomatologia Iwona Pawlak:

ul. Jagiellońska 2/2, Kostrzyn nad Odrą

Pomóż nam stworzyć niezależny opiniotwórczy portal o klinikach medycznych i zostaw swoją prawdziwą opinię anonimowo bo jest ona bardzo ważna- Nie wierzysz – przeczytaj nasz Manifest i cel jaki przyświeca stronie SuperKlinika.pl!


Jesteś przedstawicielem kliniki?
– włącz się aktywnie w dyskusję! Nawet niekorzystne komentarze mogą stać się motywacją do zmian na lepsze – pomyśl o odpowiedzi w aktualnej dyskusji. Twoja dobra opinia i chęć zmian może przyciągnąć nowych pacjentów.
Masz dodatkowe usługi, specjalności w swojej ofercie? Skorzystaj z naszego portalu i umieść je na naszej stronie

2 odpowiedzi do “Kostrzyn nad Odrą, Estedent Stomatologia Iwona Pawlak”

 1. Jestem zachwycona.Zawsze bałam się dentysty,ale teraz wszystko uciekło niebyt. Najpierw mój mąż leczył wszystkie zęby u Pani dr,był zachwycony. A teraz ja zaczęłam odwiedzać gabinet Pani Iwonki.To jest po prostu bajka.Leczyłam zęby u Pani Jessiki i było wspaniale.To bardzo młoda Pani dr,ale wspaniała.Doskonały fachowiec.Moje marne zęby zrobiła wprost cudnie. Dziękuję jej bardzo , że dzięki Niej ocaliłam te resztki.Dziękuję Pani bardzo i mocno Panią ściskam i przytulam.

 2. Jestem zachwycona.Zawsze bałam się dentysty,ale teraz wszystko uciekło niebyt. Najpierw mój mąż leczył wszystkie zęby u Pani dr,był zachwycony. A teraz ja zaczęłam odwiedzać gabinet Pani Iwonki.To jest po prostu bajka.Leczyłam zęby u Pani Jessiki i było wspaniale.To bardzo młoda Pani dr,ale wspaniała.Doskonały fachowiec.Moje marne zęby zrobiła wprost cudnie. Dziękuję jej bardzo , że dzięki Niej ocaliłam te resztki.Dziękuję Pani bardzo i mocno Panią ściskam i przytulam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.