Misja

Takiego miejsca jak superklinika do tej pory jeszcze w naszym internecie nie było.
Wierzymy że platforma, której główną misją będzie zbieranie i umożliwianie przeglądania tak opisów jak i przede wszystkim opinii o jednostkach szpitalnych i różnych placówkach medycznych stanie się bardzo szybko miejscem popularnym i w miarę jak rosłą będzie jej popularność rosła również będzie także jej baza wiedzy, czyli wartość którą prezentuje użytkwonikom.

Jeśli mam iść do szpitala, na dowolny zabieg, to chcę mieć pełnią wiedzy o jednostce do której się udaje. Tą pełną informację nie dostarczą nam żadne serwisy skupiające formalne ( a szczerze po prostu kopiowane od siebie) treści mające do wglądu tylko adres nazwę i numer telefonu, czasami być może mapkę dostępu. Aby poznać takie informacje nie potrzeba internetu wystarczy książka telefoniczna.

Na superklinice oczywiście to wszystko także jest, ale mamy też to co nas odróżnia – masę opinii i komentarzy.

Czy placóka X jest dobra, czy spełniła państwa oczekiwania. A może nigdy już więcej nikomu byście tego miejsca nie polecili. Ja myślę, że warto sprawdzić, a Państwo?

Mam nadzieję że na superklinice poczujecie się tak jak podczas rozmowy z przyjacielem. Taka jest nasza misjak – taka idea do któej dążymy.